Aktualności

Pozwolenie na użytkowanie

Pozwolenie na użytkowanie

Szanowni Państwo, informujemy, że Apartamenty Pogodno posiadają już pozwolenie na użytkowanie i nasze mieszkania są już gotowe do odbioru. W związku z czym, każdy kupujący może w praktyce od razu zająć się wykończeniem swojego nowego „M”.

Soboty pracujące 11 oraz 25 maja

Soboty pracujące 11 oraz 25 maja

Informujemy, że w  soboty 11 oraz 25 maja nasze biuro będzie otwarte. Zapraszamy Państwa w godzinach 10:00-14:00 do biura sprzedaży na Osiedlu Pionierów ul. Potulicka 20 E, Szczecin

Targi Home Arena 23-24 marca

Targi Home Arena 23-24 marca

Już w najbliższy weekend, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Osiedla Pionierów oraz apartamentów Pogodno na naszym targowym stoisku w hali Netto Arena.

Duch prawdziwego Pogodna

Duch prawdziwego Pogodna

Zaprojektowane przez szczecińskich architektów dla doświadczonego dewelopera Apartamenty Pogodno mają być dowodem na to, co najlepsze w tej wyjątkowej dzielnicy Szczecina. Dwa kameralne budynki stworzą elegancką zieloną enklawę niemal w samym sercu miasta.

Esencja Pogodna

Esencja Pogodna

Każde miasto ma taką dzielnicę. Wyjątkową, ekskluzywną, w której każdy chciałby zamieszkać. W Szczecinie to Pogodno – zielone, gwarantujące wysoką jakość życia – enklawa niemal w sercu miasta. Nic dziwnego, że spółka Sowińskiego 72, właśnie tam rozpoczyna swą kolejną inwestycję – Apartamenty Pogodno.
Zdecydowaliśmy się na stworzenie dwóch kameralnych budynków, świetnie zlokalizowanych, o eleganckiej architekturze jak przystało na tę dzielnicę – mówi Rafał Poszeluźny z Sowińskiego 72. – W sumie 82 mieszkania dla wymagających klientów w „strefie ochrony krajobrazu K”, tuż przy Koszarach Bałtyckich.

Co najbardziej się liczy?

Co najbardziej się liczy?

Być może jest to znaczne uproszczenie, jednakże lepiej jest przeznaczyć większą kwotę pieniędzy i zamieszkać w dogodnej dla siebie lokalizacji, niż za mniejsze pieniądze żałować później przez dłuższy okres czasu. Osoby, które do nas przychodzą, szukają przede wszystkim ciszy, spokoju, wysokiej jakości i mają konkretne wymagania.

Targi Home Arena

Targi Home Arena

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękujemy za liczne odwiedziny na 27 edycji Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 801 110 111. Pozdrawiamy