Aktualności

EMILII PLATER 7 – nowa inwestycja

EMILII PLATER 7 – nowa inwestycja

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją położoną w Śródmieściu Szczecina przy ul. Emilii Plater 7.  Więcej informacji kliknij tutaj. Inwestycja Emilii Plater 7, to: Nowoczesna modernistyczna architektura Projekt autorstwa pracowni Mellon Architekci 424 mieszkania o wielkości od 27 m2 do 95 m2 Kaskadowa forma budynku od 5 do 10 pięter Cichobieżne windy w każdej klatce schodowej…

Wizyty na osiedlu

Wizyty na osiedlu

Szanowni Państwo, Informujemy, że umożliwiamy Państwu obejrzenie wybranych – gotowych mieszkań w inwestycji przy ul. Sadowskiego.  Prezentacja odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego, po uprzednim umówieniu się z pracownikiem biura sprzedaży. Osoby zainteresowane, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiam Zespół SOWIŃSKIEGO 72 Sp. z oo.

Koronawirus – informacje

Koronawirus – informacje

Szanowni Państwo Aktualnie skupiamy się na dwóch podstawowych kwestiach: bezpieczeństwie pracowników i naszych klientów oraz utrzymaniu dotychczasowego tempa działalności. Konsekwentnie realizowane są wyznaczone na ten rok cele budowlane przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia i członków Rady Ministrów RP. Wprowadziliśmy system pracy zdalnej dla pracowników stacjonarnych, w tym biura sprzedaży. Zgodnie z obowiązującym prawem, praca…

Targi Home Arena – zmiana terminu!

Targi Home Arena – zmiana terminu!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska podczas 35 edycji Targów Nieruchomości Home Arena, które odbędą się w dniach 16-17 maja (sobota-niedziela) w hali widowiskowo sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie w godzinach 10:00-17:00..

Pozwolenie na użytkowanie

Pozwolenie na użytkowanie

Szanowni Państwo, informujemy, że Apartamenty Pogodno posiadają już pozwolenie na użytkowanie i nasze mieszkania są już gotowe do odbioru. W związku z czym, każdy kupujący może w praktyce od razu zająć się wykończeniem swojego nowego „M”.

Duch prawdziwego Pogodna

Duch prawdziwego Pogodna

Zaprojektowane przez szczecińskich architektów dla doświadczonego dewelopera Apartamenty Pogodno mają być dowodem na to, co najlepsze w tej wyjątkowej dzielnicy Szczecina. Dwa kameralne budynki stworzą elegancką zieloną enklawę niemal w samym sercu miasta.

Esencja Pogodna

Esencja Pogodna

Każde miasto ma taką dzielnicę. Wyjątkową, ekskluzywną, w której każdy chciałby zamieszkać. W Szczecinie to Pogodno – zielone, gwarantujące wysoką jakość życia – enklawa niemal w sercu miasta. Nic dziwnego, że spółka Sowińskiego 72, właśnie tam rozpoczyna swą kolejną inwestycję – Apartamenty Pogodno.
Zdecydowaliśmy się na stworzenie dwóch kameralnych budynków, świetnie zlokalizowanych, o eleganckiej architekturze jak przystało na tę dzielnicę – mówi Rafał Poszeluźny z Sowińskiego 72. – W sumie 82 mieszkania dla wymagających klientów w „strefie ochrony krajobrazu K”, tuż przy Koszarach Bałtyckich.

Co najbardziej się liczy?

Co najbardziej się liczy?

Być może jest to znaczne uproszczenie, jednakże lepiej jest przeznaczyć większą kwotę pieniędzy i zamieszkać w dogodnej dla siebie lokalizacji, niż za mniejsze pieniądze żałować później przez dłuższy okres czasu. Osoby, które do nas przychodzą, szukają przede wszystkim ciszy, spokoju, wysokiej jakości i mają konkretne wymagania.

Targi Home Arena

Targi Home Arena

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękujemy za liczne odwiedziny na 27 edycji Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 801 110 111. Pozdrawiamy