O firmie


Warning: A non-numeric value encountered in /home/s72/ftp/apartamenty_pogodno/wp-content/plugins/trx_addons/shortcodes/promo/tpl.modern.php on line 24
Inwestor projektu

SOWIŃSKIEGO 72 Sp. z o.o.

Inwestorem projektu „Apartamenty Pogodno”, jest spółka SOWIŃSKIEGO 72 Sp. z o.o., która jest obecna na szczecińskim rynku deweloperskim już od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy inwestycję pod nazwą „Osiedle Pionierów przy ul. Sowińskiego” (tzw. I etap), "Osiedle Pionierów przy ul. Potulickiej (tzw. II etap) oraz jesteśmy w trakcie budowy inwestycji przy ul. Emilii Plater 7.

Spółka wywodzi się ze spółki Rezydent S.A. www.rezydent.com, która zajmuje się budową i eksploatacją ekskluzywnych apartamentowców i hoteli. W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na dopracowanie detali, spełniając oczekiwania wymagających klientów.

Cele i misja firmy

Przedsiębiorstwa grupy Rezydent stale podejmują działania na rzecz rozwoju i umacniania pozycji rynkowej firmy. Profesjonalne przygotowanie, kompetencje i doświadczenie naszych pracowników umożliwiają wspólne budowanie sukcesu. Realizacja ambitnych zadań i stosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwalają na tworzenie nowych wartości, jednocześnie wspierając rozwój gospodarki lokalnej.

Naszą misją jest wprowadzanie na rynek najwyższej jakości usług i rozwiązań technologicznych, a w zakresie nieruchomości – budowa ekskluzywnych obiektów w najlepszych lokalizacjach. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. Cechuje nas profesjonalny nadzór nad budową i sprawne zarządzanie na każdym etapie przedsięwzięcia.

0
Budynków mieszkalnych
0
Mieszkania
0
tyś. metrów kwadratowych
“”